E mërkurë, Janar 23, 2019
Authors Posts by Nada Dosti

Nada Dosti

55 POSTS 0 COMMENTS
Autorja është themeluesja e Muslimania.al
- VAJADA ART NË MATERIE -

ARTIKUJT E FUNDIT

Pse nuk ka dy dhjetor studentesh?

Nga Albana Muja Asgjë nuk është më e mrekullueshme se sa arti i të qenurit i lirë, por asgjë nuk është më e vështirë për...

Në mbrojtje të hoxhë Halil Kastratit

Nga Gjyla Celiku Videot që bëhen në humanizëm dhe bamirësi sensibilizojnë, motivojnë, ngjallin ndjenjën e humanizmit, mbi të gjitha sjellin lumturi! Unë më herët kam qenë...

Kur profesioni promovohet me bukuri

Nga Gjyla Çeliku Kur profesioni promovohet me bukuri aty ka epshe dhe kënaqësi. Nëse mediat e bëjnë pa të drejtën e femrave, duhet të ketë hetuesi! Nëse...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!