Kërkohen Pjesmarrës nga Shqipëria për një trajnim të titulluar “EuroACTive” ne Coka, Serbi në datat 14.01.2016 – 21.01.2016.
Pjesmarrësit duhet të jenë njohës të mirë të gjuhës angleze. 100% e ushqimit dhe fjetjes janë të mbuluara nga organizatorët. Ndersa rimbursimi i udhëtimit do të bëhet sipas guides së re të Erasmus +.

Metodologjia bazë e aktivitetit do të jetë ajo e edukimit jo-formal.
Ftojmë të gjithë të interesuar, të dergojnë aplikimin e tyre (CV) në erasmus@unique-je.org brenda datës 24 Dhjetor.
PAS KËSAJ DATE DO TË LAJMEROHEN VETËM TË PËRZGJEDHURIT PËR KËTË AKTIVITET.

Pagesa për pjesmarrje në projekt do të jetë 30 Euro.
 

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.