Quhet Amina J Mohammed, dhe është përbetuar të mbajë premtimin për “Objektivat e Qëndrueshme për Zhvillim (SDG)” dhe për të ndërtuar një botë më të mirë për të gjithë.

Reflekton dritë si një diamant në mesin e Princit Harry dhe Dukeshën e Sussex duke diskutuar të gjitha temat e ndjeshme në lidhje me krizën klimatike, fuqizimin ekonomik të grave, mirëqenien mendore, angazhimin e të rinjve dhe barazinë e vaksinave.

Në bisedë me Dukën dhe Dukeshën e Sussex-duke treguar se si të angazhohemi në çështjet që na interesojnë thellësisht në nivel botëror.

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.