Për të përdorur tiparet e reja në iOS 11, centrali suedez ka nisur një aplikacion të ri që ju lejon të shihni se si duken mobiliet në shtëpinë tuaj në versionin 3D.

Aplikacioni ka të njëjtën teknologji që pamë me Pokemon Go vitin e kaluar, dhe mbivendosja e mobiljeve në dhomë do të bëhet duke përdorur iPhone, përcjell albeu.com.

Aplikacioni i ri Ikea Place ju lejon që virtualisht ju t’i ndërroni vendin mobilieve.

Aplikacioni Ikea Place bën të mundur që ju të shihni se si një karrige apo tavolinë e re do të përshtatet me dekorin e shtëpisë tuaj ose se si duket ajo në 3D.

Momentalisht Ikea blihet me para dhe nuk të lejon të shkarkohet pa pagesë.

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.