Nga Sadije Fehmi Zeneli

Në faqen e parë

Vizatova një ndërtesë

Në faqen tjetër

Xhaminë e vjetër

Në faqen e tretë

Sheshin komplet

Në faqen e katërt

Biblotekë dhe teatër

Në faqen e fundit

Kompletova një qytet

Sot u bëra 

Arkitekt

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.