E shtunë, Shkurt 29, 2020
Authors Posts by Muslimania.al

Muslimania.al

680 POSTS 0 COMMENTS
FOLLOW: @elitehijab_italia

ARTIKUJT E FUNDIT

Dhembje e një Gruaje

Të kripura lotët pikojnë mbi lëkurën e tretur. Përcëllojnë. Kafshatat cdo natë, kapërdiheshin nën heshtje. Gur që gëlltiteshin Vrisnin n'stomak. Fjalët gjuheshin dhunshëm mbi trup. Shuplaka që kërcisnin zhurmë. Plagë. Shpirt i vrarë, i dhunuar, i pafrymë. Do të...

Suksesi juaj varet edhe nga të thënit “jo”

Ky trik mendor do t’ju ndihmojë të përmirësoni të thënit jo. “Fokusi është tek të thënit jo”, insistonte Jobs. Ja sesi të vendosni nëse...

Namazi si një marrëveshje

Nga Hava Tahiri Lidhja e tyre fillon nga mosnjohja mirë e njëri tjetrit dhe jo vetëm. Shpesh, koha, durimi dhe sprovat i bashkojnë drejtë qëllimeve...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!