E martë, Tetor 27, 2020
Authors Posts by Muslimania.al

Muslimania.al

795 POSTS 0 COMMENTS

ARTIKUJT E FUNDIT

Rebecca dhe arti i të predikuait me gjuhën e shenjave

Rahma Rebecca Hossain themeuesja dhe presidentja e institutit ISDHH- Shërbime islame për të persona me kufizime në dëgjim. Ajo e themeloi këtë organizatë jo...

Asnjë mjek s’e dinte çfarë kishte, 18-vjeçarja studion mjekësi dhe diagnostikon veten

Historia e Isra Altayah, nga Algjeria, ka bërë xhiron e mediave ndërkombëtare për shkak se ajo vendosi të studjojë mjeksëi për të diagnostikuar veten....

Dy gra muslimane sulmohen me thikë nën Kullën Eiffel me thirrje fyese

Dy gra muslimane u goditën me thikë nën Kullën Eiffel në Paris. Policia franceze ka arrestuar dy sulmues të dyshuar dhe media njofton se...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!