E premte, Dhjetor 4, 2020
Authors Posts by Muslimania.al

Muslimania.al

809 POSTS 0 COMMENTS

ARTIKUJT E FUNDIT

Ministri danez “lëshon gojën” ndaj grave muslimane

Ministri danez provokoi zemërim në mesin e komunitetit musliman në këtë vend nordik, duke thënë se hoxhallarët dhe udhëheqësit e këtij komuniteti duhet të...

Zeinab Mohammed zë vendin e parë në fushën e Sigurisë Kibernetike

"Ndihem vërtet e nderuar dhe mirënjohëse për çmimin "Woman Cyber Security Raising Star" të  Lindjes së Mesme duke përfaqësuar dy vendet e mia të...

Pendohet Halima Aden: heq dorë nga industria e modës

Halima Aden shpreh keqardhje për përfaqësimin e hixhabit në industrinë e modës: 'Kam humbur kontaktin me vetveten”' Modelja Arden u shpreh se gjithçka nisi me...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!