E premte, Janar 15, 2021
Authors Posts by Brunilda Basha

Brunilda Basha

35 POSTS 0 COMMENTS
Autorja është Arkitekte dhe studion doktoraturë në Stamboll, Turqi. Është e specializuar në Restaurimin dhe Ruajtjen e Trashëgimisë Arkitekturore.

ARTIKUJT E FUNDIT

Geert Wilders dëshiron të kthehet në kohën e Hollandës me gra pa shami

Islamofobi, politikani holandez i djathtë, Geert Wilders sapo ka publikuar manifestin më të fundit të partisë së tij në të cilin ai thotë se...

Ginella Massa, e para moderatore muslimane me hixhab në Kanada

Postimi që portretizon Ginella Massa që shkëlqen teksa arrinë qëllimet e saj profesionale në lajmet e CBC Kanada shkaktoi një gjurulldi komentesh negative. Duke...

Londër: denoncohen prindërit e vajzës që refuzoi të veshë fund të shkurtër

Shkolla londineze denoncon ligjërisht prindërit muslimanë sepse fundi i vajzës është shumë i gjatë. Prindërit e Siham Hamud (12vjeçare) janë denoncuar me akt gjyqësor sepse...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!