E premte, 28 Janar, 2022
Autogoli Arta Toçit dhe penalltia besimtarëve shqiptarë 89596428_1573605336110484_6486796309532508160_n

89596428_1573605336110484_6486796309532508160_n

Nada Dosti
Inked88416905_227630815043699_5311995485605593088_n_LI

ARTIKUJT E FUNDIT

Gratë në Ballkan të bashkuara kundër dhunës: Lufta nuk ka nisur ende

Nga Elma Ljubçiq Problemi i abuzimit seksual, si dhe i dhunës ndaj grave vitin e kaluar, është ekspozuar nga...

Londër: ish-ministrja muslimane, akuza Johnsonit për intolerancë fetare

Deputetja britanike Nusrat Ghani pretendon se ajo u shkarkua nga posti i saj ministror në qeverinë konservatore të kryeministrit Boris Johnson, pjesërisht...

Tre vajza afgane me një biznes në Shqipëri

Vajzat e vogla me ëndrrat e mëdha! Walwala dhe Mariam erdhën nga Afganistani në një natë gushti, në Shqipërinë...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!