E premte, 21 Janar, 2022
Ç’kërkonte “ferexheja” në protestën e 4 qershorit? 102357590_261190834969191_8629454437942969858_n

102357590_261190834969191_8629454437942969858_n

Nada Dosti
101791010_2914326931999360_2870991899991212032_o

ARTIKUJT E FUNDIT

Kjo mësuese iu dërgoi letra të shkruara me dorë 80 nxënësve të saj

Një mësuese e shkollës së mesme në Ontario, donte që nxënësit e saj të dinin se dikush kujdesej për ta gjatë këtij...

Franca “ia heq shaminë” edhe sportit

Senati në Francë pranoi ndryshimin e Ligjit për Sportin, i cili ndalon mbajtjen e shamive në gara. Senatorët e...

Pedagogia që u mëson të rinjve shqipen në Dubai

Ajrina Hysaj jeton prej 22 vitesh në Dubai, në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ajo lindi dhe u rrit në Tiranën e saj që...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!