E premte, 28 Janar, 2022
Decathlon anullon shitjen e hixhabit sportiv në Francë _105813143_52351585_785562091822806_8904290047327469568_o

_105813143_52351585_785562091822806_8904290047327469568_o

Nada Dosti
_105813143_52351585_785562091822806_8904290047327469568_o

ARTIKUJT E FUNDIT

Gratë në Ballkan të bashkuara kundër dhunës: Lufta nuk ka nisur ende

Nga Elma Ljubçiq Problemi i abuzimit seksual, si dhe i dhunës ndaj grave vitin e kaluar, është ekspozuar nga...

Londër: ish-ministrja muslimane, akuza Johnsonit për intolerancë fetare

Deputetja britanike Nusrat Ghani pretendon se ajo u shkarkua nga posti i saj ministror në qeverinë konservatore të kryeministrit Boris Johnson, pjesërisht...

Tre vajza afgane me një biznes në Shqipëri

Vajzat e vogla me ëndrrat e mëdha! Walwala dhe Mariam erdhën nga Afganistani në një natë gushti, në Shqipërinë...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!