Një ekip prej katër inxhinierësh palestinezë, 3 vajza dhe nje djalë, që u diplomuan në Universitetin e Beirzit në Bregun Perendimor të pushtuar, ka fituar vendin e parë në një garë ndërkombëtare për të rikonstruktuar Portin e Beirut i cili para një viti u shakterrua nga shperthimi i tmerrshëm, Ekipi palestinez arriti të parakaloje me pikë maksimale madje dhe ekipet ruse dhe italiane.

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.