Islamofobi, politikani holandez i djathtë, Geert Wilders sapo ka publikuar manifestin më të fundit të partisë së tij në të cilin ai thotë se dëshiron të kthehet në një kohë kur në Hollandë nuk kishte gra me shami. Disa prej nesh po pyesim se kur ka ndodhur vallë kjo, dhe për cilën perjudhë kohe e ka fjalën faktikisht?

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.