Në Malajzi, një shtëpi mode krijoi një hixhab të pazakontë, mbi të cilin u mbollën kristale Swarovski.

Hixhabi i markës Bawal Exclusive kushton afërsisht 35,000 dollarë. Sipas Haliza Maysuri, themeluese e shtëpisë së modës Bawal Exclusive, hixhabi me 7.5 mijë kristale quhet “Glitter Dream” dhe është bërë nga kompania e famshme austriake Swarovski si dhuratë për shtëpinë e modës malajziane.

Ky hixhab nuk është në shitje.

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.