Nga Gjyla Celiku

I keni sharë, ofenduar sa keni pasur dhe sa s’keni pasur mundësi gratë me burma dhe shamija, e tash kësaj pune si i thoni?Keni paragjykuar dhe keni hyrë në gjynah sa keni mundur me fenë islame, ndërsa Kimi çfarë feje ka? Nejse s’doni ta thoni.Nuk bëhej dramë, as teatër, nëse mund të aludoni me artin.Heshtni apo sepse kjo është Kimi dhe mendoni që i ka hije gjithcka që bën?Unë për vete s’di a është Kimi, apo ndonjë burrë i transferuar në Kim, apo grua, etc…Nejse bëni cka të doni sepse secila vendimet i merr vetë, por mundoheni me të shara të krijoni autoritet dhe modernizim, veti që nuk është në rregull!!!Kjo është bota sot, kot!

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.