E premte, 28 Janar, 2022
Islamofobia, si shkelje flagrante e të drejtave të gruas* A-protester-holds-a-sign-which-reads-Islamophobia-is-not-freedom-outside-the-French-Embassy-in-London-on-August-25-2016-AFP-933x445

A-protester-holds-a-sign-which-reads-Islamophobia-is-not-freedom-outside-the-French-Embassy-in-London-on-August-25-2016-AFP-933×445

Nada Dosti
45231163_348545575721878_3488558285341065216_n-300×216

ARTIKUJT E FUNDIT

Gratë në Ballkan të bashkuara kundër dhunës: Lufta nuk ka nisur ende

Nga Elma Ljubçiq Problemi i abuzimit seksual, si dhe i dhunës ndaj grave vitin e kaluar, është ekspozuar nga...

Londër: ish-ministrja muslimane, akuza Johnsonit për intolerancë fetare

Deputetja britanike Nusrat Ghani pretendon se ajo u shkarkua nga posti i saj ministror në qeverinë konservatore të kryeministrit Boris Johnson, pjesërisht...

Tre vajza afgane me një biznes në Shqipëri

Vajzat e vogla me ëndrrat e mëdha! Walwala dhe Mariam erdhën nga Afganistani në një natë gushti, në Shqipërinë...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!