FEMYSO (Organizata e Studentëve Muslimanë Evropianë) ka nderin t’ju preantojë me shkollën verore për arabisht në Tunizi. Ky kurs do ju mundësojë jo vetëm që të mësoni apo të përmisoni arabishten tuaj por edhe të vizitoni vende turistike në Tunizi si dhe të takoni të rinjë musliman nëpër shoqata të ndryshme.

Për tre javë do të përfundohen 60 orë mësimi në javë ( 4 orë në ditë) ose 40 orë për dy javë.

Pagesa: 850 euro për 3 javë

800 euro për dy javë.

Kjo pagesë përfshin:

  • Pagesën e kursit
  • Materjalet kinkalerike
  • Akomodimin
  • Ushqimin
  • Eskursjonet
  • Transporti nga aeroporti/për në aeroport etj.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.