Libri “Inteligjenca gjithëpërfshirëse: Si të bëhesh rol model për diversitetin dhe përfshirjen në vendin e punës”!

0

E mbani mend Furkan Karayel, fituesen e dy kategorive në WomenTech Global Awards 2020? Themeluesje dhe drejtuesja e portalit Diversein.com sapo ka publikuar një libër pikërisht mbi diversitetin:

“Jam shumë e lumtur dhe e ngazëllyer për librin tim të parë “Inteligjenca gjithëpërfshirëse: Si të bëhesh rol model për diversitetin dhe përfshirjen në vendin e punës”! Ky nuk është vetëm një libër i thjeshtë, por një manifestim për diversitetin dhe përfshirjen e orientuar drejt veprimit, si dhe një nga qëllimet e mia të mëdha të jetës! Theshtë fryt i punës sime të palodhur për shumë vite me kaq shumë njerëz të shkëlqyer që ecin me mua!

Një falënderim i madh për të gjithë ata që më ndihmuan në këtë rrugëtim!” shprehet ajo.

Mund t’ju interesoje edhe artikulli:

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.