E premte, 21 Janar, 2022
Nisma “Gëzo një fëmijë” dhuron buzëqeshje për Bajram 94768036_3515665561794169_3266349841520787456_o

94768036_3515665561794169_3266349841520787456_o

Nada Dosti
97610243_3784913784875938_1012799072748175360_o

ARTIKUJT E FUNDIT

Kjo mësuese iu dërgoi letra të shkruara me dorë 80 nxënësve të saj

Një mësuese e shkollës së mesme në Ontario, donte që nxënësit e saj të dinin se dikush kujdesej për ta gjatë këtij...

Franca “ia heq shaminë” edhe sportit

Senati në Francë pranoi ndryshimin e Ligjit për Sportin, i cili ndalon mbajtjen e shamive në gara. Senatorët e...

Pedagogia që u mëson të rinjve shqipen në Dubai

Ajrina Hysaj jeton prej 22 vitesh në Dubai, në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ajo lindi dhe u rrit në Tiranën e saj që...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!