Vjen së shpejti një nga aktivitetet më të rëndësishme të vitit. 

Nga data 10-13 qershor do të zhvillohet samiti gruas muslimane me 15 folëse të njohura botërisht. Aktiviteti organizohet nga shkrimtarja Kate Hepburn, për të pestin vit radhazi, nën temën “Të gjejmë Qetësi në kohë Sprovash” nëpërmjet besimit, motivimit, mirëqenies, raportit të mirë me veten dhe të tjerët, përkujdesjes dhe shëndetit të mirë.

Për t’u regjistruar falas vizitoni faqen zyrtare: sakeenahsummit.com 

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.