E premte, 21 Janar, 2022
Sulmet ndaj Ilhan Omar dhe një letër në Kongres Rep.-Ilhan-Omar-Plays-Death-Threat-Voicemail-after-Lauren-Boebert-meeting

Rep.-Ilhan-Omar-Plays-Death-Threat-Voicemail-after-Lauren-Boebert-meeting

Nada Dosti

ARTIKUJT E FUNDIT

Kjo mësuese iu dërgoi letra të shkruara me dorë 80 nxënësve të saj

Një mësuese e shkollës së mesme në Ontario, donte që nxënësit e saj të dinin se dikush kujdesej për ta gjatë këtij...

Franca “ia heq shaminë” edhe sportit

Senati në Francë pranoi ndryshimin e Ligjit për Sportin, i cili ndalon mbajtjen e shamive në gara. Senatorët e...

Pedagogia që u mëson të rinjve shqipen në Dubai

Ajrina Hysaj jeton prej 22 vitesh në Dubai, në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ajo lindi dhe u rrit në Tiranën e saj që...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!