Nga Gjylsime Zenuni Jashari

Ai që të do sinqerisht

Të lexon kur je në heshtje

E sheh të mirën në ty kur je në zemërim

E ndjen butësinë tende kur je i ashpër

E sheh pikëllimin tënd kur buzëqesh

Të afron kur çon inat

Dhe bën durim

Kur ti je në gjendjen tënde më të keqe

Në anën më të errët të hidhërimit

SHARE
Previous articleMos u tremb!
Next articleFytyra

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.