Vajzat e vogla me ëndrrat e mëdha!

Walwala dhe Mariam erdhën nga Afganistani në një natë gushti, në Shqipërinë që sot e quajnë shtëpinë e dytë, Në Shëngjin, aty ku u strehuan hapën restorantin e tyre e të parë, me gatime tradicionale afgane, se nëse nuk sjellin dot vendin e tyre, ato menduan të sjellin shijen. Ndiqni rrëfimin e plotë të tyre, për jetën në Afganistan, atë në Shqipëri dhe restorantin në të cilin tashmë punojnë çdo ditë!

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.