E premte, 21 Janar, 2022
Vajza turke me nevoja të veçanta bëhet milionerja më e re në vend 0x0-kim-milyoner-olmak-ister-yarismasina-ummu-gulsum-damga-vurdu-ummu-gulsum-genc-hicbir-engel-bu-gulusle-bas-edemez-dedirtti-1578902244213

0x0-kim-milyoner-olmak-ister-yarismasina-ummu-gulsum-damga-vurdu-ummu-gulsum-genc-hicbir-engel-bu-gulusle-bas-edemez-dedirtti-1578902244213

Nada Dosti
atv-kim-milyoner-olmak-ister_16_9_1578773079

ARTIKUJT E FUNDIT

Kjo mësuese iu dërgoi letra të shkruara me dorë 80 nxënësve të saj

Një mësuese e shkollës së mesme në Ontario, donte që nxënësit e saj të dinin se dikush kujdesej për ta gjatë këtij...

Franca “ia heq shaminë” edhe sportit

Senati në Francë pranoi ndryshimin e Ligjit për Sportin, i cili ndalon mbajtjen e shamive në gara. Senatorët e...

Pedagogia që u mëson të rinjve shqipen në Dubai

Ajrina Hysaj jeton prej 22 vitesh në Dubai, në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ajo lindi dhe u rrit në Tiranën e saj që...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!