E premte, 28 Janar, 2022
Vajza nga Pakistani fiton Kampionatin Botëror të Kujtesës Muslim-Girl-Won-the-‘World-Memory-Championship-by-Beating-300-Contestants-in-China-iqrafeed-1024x538

Muslim-Girl-Won-the-‘World-Memory-Championship-by-Beating-300-Contestants-in-China-iqrafeed-1024×538

Nada Dosti

ARTIKUJT E FUNDIT

Gratë në Ballkan të bashkuara kundër dhunës: Lufta nuk ka nisur ende

Nga Elma Ljubçiq Problemi i abuzimit seksual, si dhe i dhunës ndaj grave vitin e kaluar, është ekspozuar nga...

Londër: ish-ministrja muslimane, akuza Johnsonit për intolerancë fetare

Deputetja britanike Nusrat Ghani pretendon se ajo u shkarkua nga posti i saj ministror në qeverinë konservatore të kryeministrit Boris Johnson, pjesërisht...

Tre vajza afgane me një biznes në Shqipëri

Vajzat e vogla me ëndrrat e mëdha! Walwala dhe Mariam erdhën nga Afganistani në një natë gushti, në Shqipërinë...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!