Universiteti I Shkencave Islame Online (Islamic online university) shpall vende pune si ligjëruese për t’ju bashkuar stafit arsimor për të dhënë mësim në lëndë me 30 module në lëndët (në anglisht):

  • BSc in Islamic Economics, Banking and Finance
  • Bachelors in Education
  • BSc in Psychology

Të gjithë të ineresuarit për të aplikuar duhet të dërgojnë CV dhe një video ku të regjistrojë veten (10-15 min) ku të flasë për studimet e përfunduara, kualifikimet , eksperiencat e punës dhe aftësitë mësimdhënëse.

Për më tepër informacon kontaktoni [email protected]

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.