Mos bëj thjeshtë lajm, bëj histori!

Stacioni i lajmeve i sapo hapur TRT World në gjuhën angleze ka shpallur vende të lira punë në Stamboll, Londër dhe Kuala Lumpur.

TRT (Radio dhe Televizioni Kombëtar Turk) sjell mundësinë për t’u bërë pjesë e këtij rrjeti ndërkombëtar lajmesh për këdo që dëshiron të merret me ndodhitë më të fundit të ditës si dhe me mbledhje lajmesh për të shkuar në zemër të ngjarjes dhe për ta afruar audiencën më pranë ngjarjes.

Para se të aplikoni lexoni me vëmendje kushtet e aplikimit. Kandidatët me njohuri minimale të gjuhës angleze nuk do të merren parasysh.

Për më tepër informacion vizitoni : www.trtworldjobs.com

LEAVE A REPLY

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.