E premte, 28 Janar, 2022
Video sensibilizuese nga “Forumi Rinor Rahovica” publikuar në Ditën Ndërkombëtare kundër Dhunës Video sensibilizuese nga OJQ Forumi Rinor Rahovica publikuar në Ditën Ndërkombëtare kundër Dhunës

Video sensibilizuese nga OJQ Forumi Rinor Rahovica publikuar në Ditën Ndërkombëtare kundër Dhunës

Nada Dosti

ARTIKUJT E FUNDIT

Gratë në Ballkan të bashkuara kundër dhunës: Lufta nuk ka nisur ende

Nga Elma Ljubçiq Problemi i abuzimit seksual, si dhe i dhunës ndaj grave vitin e kaluar, është ekspozuar nga...

Londër: ish-ministrja muslimane, akuza Johnsonit për intolerancë fetare

Deputetja britanike Nusrat Ghani pretendon se ajo u shkarkua nga posti i saj ministror në qeverinë konservatore të kryeministrit Boris Johnson, pjesërisht...

Tre vajza afgane me një biznes në Shqipëri

Vajzat e vogla me ëndrrat e mëdha! Walwala dhe Mariam erdhën nga Afganistani në një natë gushti, në Shqipërinë...
error: As mos të të shkojë mendja ta kopjosh! Përmbajtja është e mbrojtur!!